Real estate
( nájdených 
602
 realít z celkom 602 )

Priestory s rôznym využitím v business centre na Einsteinovej ulici

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-OP-04 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Einsteinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
406 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-04

Ponúkame na prenájom priestory v Business centre na Einsteinovej ulici. Celková 405,98 m² je rozdelená na 301,08 m², 78,84 m² priestory a dvoch menších miestností , ktoré možno využiť ako sklad/archív a kanceláriu 14,95 m² a 10,39 m². Súčasťou je 64,52 m² terasa. Do priestorov je samostatný vstup z recepcie schodiskom aj výťahom. V minulosti už priestor slúžil ako reštaurácia, čiže inžinierske siete a aj úpravy stien v priestoroch určených ako kuchyňa sú k tomuto účelu prispôsobené. Samozrejmosťou je šatník, hygienické zázemie a toalety. Cena za prenájom 10,- €/m² +  poplatok za spol. priestory a služby 2,95 €/m² + energie podľa spotreby + DPH. Počet miest na parkovanie 1 auto na 55 m² prenajatej plochy.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...