Real estate
( nájdených 
699
 realít z celkom 699 )

Autodielenské priestory v Trnavena prenájomi

Komerčné priestory
cena: 2.000,- €/mesiac
ID: LS-SP-47 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Nitrianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
312 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-47

Ponúkame v Trnave s priamym napojením na diaľnicu na prenájom 312 m² vykurované dielenské /garážové priestory s tromi 3,80 m vysokými vstupnými bránami (nevhodné pre kamióny s návesom), s podlahou z betónového náteru, montážnou jamou a stropným presklením. V prípade záujmu je v ponuke i kancelária/oddychová miestnosť pre šoférov. Priestory sú priamo spojené s administratívnou časťou objektu, v ktorej sú k dispozícii, kuchynka WC a umyváreň. Cena 2.000,- € vrátane energii + DPH + 50% spoluúčasť na provízii, ktorá je vo výške jednomesačného nájmu.

Pozn.: kancelária/oddychová miestnosť pre šoférov nie je do ceny zahrnutá.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...