Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

Rýchlo dostupný sklad pre skladovanie potravín v Trnave

Komerčné priestory
cena: 2.000,- €/mesiac
ID: LS-SP-50 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Nitianska
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
617 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-50

Ponúkame v Trnave s priamym napojením na diaľnicu na prenájom 617 m² skladový priestor vhodný na skladovanie suchých potravín. Súčasťou je WC, sprchový kút umývadlo, betónový náter obnovený pred 5 rokmi. Hala je vyhrievaná plynom z plynového zásobníka pri budove. Sklad je prepojený s 140 m² obchodno – administratívnymi priestormi. Môžu však byť prenajaté aj samostatne. Pozostávajú z predajnej plochy, dvoch miestností (využiť sa dajú ako sklad a kancelária), kuchynky a WC. Parkovanie osobných MV pred budovou je bezplatné. V areáli je čerpacia stanica spoločnosti, ktorá priestory prenajíma. Cena všetkých spomínaných priestorov  je 2.000,- € vrátane energii + DPH + 50% spoluúčasť na provízii, ktorá je vo výške jednomesačného nájmu. Pri delení sa určí dohodou.

K dispozícii je tiež prenájom voľných parkovacích plôch (10 ks) pre kamióny s návesovou súpravou. Cena za jedno státie 80,- €/mesiac


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...