Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Kancelárske priestory v business centre na Einsteinovej ulici

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-83 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Einsteinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
37 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-83

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Business centre na Einsteinovej ulici na 4. NP. dvojkanceláriu s celkovým rozmerom 37,3 m² (23,2 m² + 14,1 V) s oknami orientovaným na južnú stranu. Priestory sú k dispozícii okamžite. Základné nájomne 415, 50 Eur + DPH + služby 206,10 Eur + DPH. Celková suma bez DPH 621,60 Eur, s DPH 745,92 Eur.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...