Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Kancelárske priestory v business centre na Einsteinovej ulici

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-83 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Einsteinova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
150 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-83

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Business centre na Einsteinovej ulici na 4. NP. Kancelária s rozmerom 74,81 m² s oknami orientovaným na južnú stranu má priame prepojenie s terasou veľkou 146,01 m². S podobnou orientáciou je v ponuke i susediaci 94,35 m² priestor. Obe miestnosti majú dva vstupy, čo umožňuje ich delenie na menšie miestnosti sadrokartonovou alebo inou priečkou podľa želania. Na protiľahlej strane sú v ponuke kancelárske priestory s celopresklenými oknami orientovanými na sever o rozmeroch 39,66; 22,06 a 13,73 m², každá s vlastným vstupom. Možno prenajať ako jeden celok 75,45 m². Priestory sú k dispozícii okamžite. Cena za prenájom 10,- €/m² +  poplatok za spol. priestory a služby 2,95 €/m² + energie podľa spotreby + DPH. Počet platených miest na parkovanie:1 auto na 55 m² prenajatej plochy.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...