Real estate
( nájdených 
633
 realít z celkom 633 )

Nová cena - drevenica Krásno nad Kysucou

Chaty a rekreačné objekty
cena: 47.000,- €
ID: FH1863 Predaj

Kraj:
Žilinský kraj
Okres:
Čadca
Obec:
Krásno nad Kysucou
Ulica:
neudaná
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
58 m2
Plocha pozemku:
958 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
FH1863

Ponúkame na predaj krásu a dobre udržiavanú drevenicu postavenú v r. 1933. Dostupnosť celoročne SUV až k plotu, osobným autom bez snehu, alebo pešo 30 min z centra Krásna. Dvojizbová drevenica z centrálnou kuchyňou so vstavanou keramickou pecou, je kompletne podpivničená kamennou pivnicou so samostatným vstupom. Strechu tvorí sedlová strecha so škridlou umožňujúca novému majiteľovi zobytnenie podkrovia. V dome roku 2000 komplet nová el. 380/220V. Vykurovanie pecou alebo el. olejovými radiátormi. Zdrojom pitnej vody aj v súčastnosti používaná studnička 300 m, v záhrade kopaná studňa 9,6 m zo skruží 5 m z nestabilnou hladinou vzhľadom na kamenné podložie. Ako technologická voda zachytávaná dažďová voda. Suchý záchod. Pozemok je oplotená dreveným plotom a v záhrade 5 jabloní, 10 sliviek veľký orech, ríbezle a egreše. Bezplatný prenájom záhrad od r. 1979 na 99 rokov. 


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: DSP01 Predaj

Predaj apartmánového domu neďaleko Trenčianskych Teplíc-znížená...

Predaj apartmánového domu neďaleko Trenčianskych Teplíc-znížená cena.

Ponúkame na predaj, zariadený apartmánový dom v tichej lokalite neďaleko Trenčianskych Teplíc. Nehnuteľnosť  leží  na pozemku o rozlohe 400 m2. Zastavaná plocha 80 m2. Celková podlahová plocha objektu je 216 m2.  Dom je po kompletnej rekonštrukcii,ktorá bola dokončená v r. 2012, postavený s dierovaných pálených tehál so zateplením. Vonkajšie dvere a okná sú z europrofilov s dvojsklom. Vykurovanie je zabezpečené el. konvertormi a krbovými pieckami na drevo. Teplá úžitková voda sa pripravuje v el. zásobníkových ohrievačoch. Dom má tri podlažia, na prvom sa nachádzajú prevádzkové priestory. Na druhom a treťom podlaží sa nachádzajú dva pôdorysne totožné apartmány. Každý z apartmánov sa skladá z dvoch izieb, kuchyne s prepojenou obývačkou, kúpeľňou s WC a so sprchovacím kútom, halou a chodbou so schodiskom. Kuchyne sú zariadené el. sporákom, chladničkou a umývačkou riadu. V prízemí sa nachádzajú technické miestnosti, práčovňa a WC. Je tu príprava prípojok na jaccuzu a infrasaunu. K odvedeniu odpadu sa používa žumpa, pripojenie na kanalizáciu a plyn dostupné cca 20 m z hlavnej cesty. Stavba je zásobovaná vodou z centrálneho vodovodného rozvodu. Každé poschodie je vybavené vlastným meraním el. energie. Televízia je napojená na satelitnú službu SKYLINK. Cena nehnuteľnosti s pozemkom 294 500 €.

294 500,- €
1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...