Real estate
( nájdených 
604
 realít z celkom 604 )

Administratívne priestory, nachádzajúce sa v pokojnej lokalite Podunajských Biskupic.

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2
ID: DS06 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Podunajské Biskupice
Ulica:
Učiteľská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS06

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v jednoposchodovej budove na Učiteľskej ul. v Podunajských Biskupiciach, s celkovou úžitkovou plochou 300m2.

V prízemnej časti je 5 kancelárií s úžitkovou plochou od 9,75 m2 do 24,0 m2, na poschodí je 6 kancelárií s úžitkovou plochou od 13,25 m2 do 22,35 m2. Všetky kance-

lárie sú vybavené klimatizáciou, plávajúcimi podlahami a plastovými oknami a novou elektroinštaláciou. Celá budova je zabezpečená kamerovým systémom. Neďaleko

budovy sa nachádzajú menšie skladové priestory 60 m2. Možnosť parkovania v areály budovy. V okolí je dobrá občianska vybavenosť. V blízkosti zastávka MHD.

Cena prenájmu 7€/m2 + 2,33€/m2 energie, internet 22€/mes., parkovacie miesto 33€/mes. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...