Real estate
( nájdených 
679
 realít z celkom 679 )

Sklad v Petržalke

Komerčné priestory
cena: 8,- €/mesiac
ID: MV40 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
23 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MV40

Ponúkame Vám na prenájom sklad na ulici Panónska cesta v chránenom areáli. Sklad je veľký 23m2. Je v dobrom stave, vykurovaný. Umývadlo a WC sú k dispozícii v neďalekej budove. Orientačná cena je 8 €/m2/mesiac. V cene je zahrnuté kúrenie. Nie je tam zahrnutá elektrina, voda a DPH. Voľné ihneď. províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...