Real estate
( nájdených 
397
 realít z celkom 397 )

Prenájom obchodného priestoru v Starom Meste

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 25,- €/m2/mesiac
ID: DS07 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Živnostenská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
48 m2
ID inzerátu:
DS07

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor v  Bratislave-Starom Meste na Živnostenskej ul. s úžitkovou plochou 48 m2. Priestor pozostáva z dvoch klimatizovaných miestností a sociálneho zariadenia s výkladom priamo do ulice. Je vhodný na prevádzkovanie rôznych služieb a činností, doteraz slúžil ako kozmetický salón.

Cena prenájmu: 25 €/m2/mesiac.+130€/mes. energie.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...