Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Prenájom kancelárií 141 m2 na Šustekovej ulici.

Komerčné priestory
cena: 11,- €/m2
ID: DS08 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Šustekova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
141 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS08

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie na 3. poschodí v novostavbe polyfunkčného domu  v Bratislave-Petržalke na  Šustekovej ulici, celková plocha 141 m2.

V priestore sa nachádza 6 uzavretých nezariadených kancelárií s úžitkovou plochou od 7,2 m2 do 17,3 m2,sklad, kuchynka a WC, kancelárie sú

delené sádrokartónovými priečkami, čo umožňuje zmenu dispozičného riešenia. Na podlahe je dlažba, okná otváravé so žalúziami. priestor je 

zabezpečený kamerovým systémom. Možnosť bezplatného parkovania pred budovou. Dobrá občianska vybavenosť. V blízkosti zastávka električky.

Cena prenájmu 11€/m2/mes.+ 3€/m2/mes. energie + dph.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...