Real estate
( nájdených 
399
 realít z celkom 399 )

Lukratívny priestor na Tomášikovej ulici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.400,- €/mesiac
ID: LS-OP-05 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Tomašikova
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
3
Podlahová plocha:
104 m2
ID inzerátu:
LS-OP-05

Ponúkame do dlhodobého prenájmu priestor  s mnohostranným využitím (obchod, office, kozmetický salón, nie gastro prevádzka)na Tomášikovej ulici o výmere 104m² súčasťou priestoru je hygienické zázemie (WC, umývadlo), priestor, ktorý možno využiť ako skladový alebo kancelársky, a predajná plocha (momentálne  je v nej  vytvorená skladová miestnosť sadrokartónovými priečkami, ktorú možno odstrániť. Cena prenájmu: 1 400 €/mesiac + 150€ energie + elektrina. Možné je prenajať si 2 parkovacie boxy na parkovisku pri polyfunkčnej budove, cena 1 boxu 50,- €/mesiac.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...