Real estate
( nájdených 
638
 realít z celkom 638 )

Prenájom obchodno, prevádzkových priestorov v Lamači

Komerčné priestory
cena: 1.200,- €/mesiac
ID: DS09 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Lamač
Ulica:
Vrančovičova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
120 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS09

Ponúkame Vám na prenájom obchodno- prevádzkové priestory v samostatne stojacom RD, ktorý je po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúce sa v tichej lokalite v  Bratislave-Lamači, o úžitkovej ploche 120m2.

Priestor je možno využiť ako prevádzkové priestory na služby, špecializovaná predajňa s kanceláriami, ateliér, ambulancia a pod. V súčastnosti je čiastočne využívaný ako pizzéria. Objekt má samostatný vchod z ulice,

samostatné merania energií. Podľa potreby je možné vykonať  v objekte stavebné úpravy. Voľný od 1.9.2018.

Cena prenájmu 1200€ + energie.  


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...