Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

Kancelárie na Grosslingovej

Komerčné priestory
cena: 15,- €/m2/mesiac
ID: MV046 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
198 m2
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
MV046

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v Starom Meste. Výmera týchto administratívnych priestorov je 198,45m2 ( 6 kancelárií, 2 x WC, 2 x sklad, 2 x kuchynka). Priestory sú po čiastočnej rekonštrukcii. Okná sú plastové. Na zemi sú koberce. Priestor sa dá rozdeliť na 2 menšie funkčné celky : 130,62 m2 ( 4 kancelárie, WC, sklad, kuchynka ) a 67,83m2 ( 2 x kancelária, sklad, WC, kuchynka ). Kancelárie sú klimatizované, budova je chránená kamerovým systémom aj alarmom a 24 hodín denne je strážená SBS.
Cena nájmu je 15 €/m2/mesiac + cena služieb 4€/m2/mesiac, všetky ceny sú bez DPH. Cena parkovacieho garážového státia je 100€/mesiac + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...