Real estate
( nájdených 
540
 realít z celkom 540 )

4 izbový rodinný dom Vozokany

Domy a vily
cena: 42.000,- €
ID: dzdomvozokany Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Vozokany
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
4
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
563 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
dzdomvozokany

Ponúkam na predaj starší, štvorizbový rodinný dom v obci Vozokany pri Topoľčanoch, tichá ulica. Dom z roku cca 1955 a prístavba z 1965 je postavený zo zmiešaných materiálov. Strecha na prístavbe bola rekonštruovaná v roku 1985 - krytina škridla, pôvodný dom krytina - eternit. Na dome boli vymenené okná a vchodové dvere za plastové v roku 2009. Pôvodné okná zostali len v niektorých miestnostiach. Dispozícia  - vstupná chodba, zimná záhrada, 2x izba - podlaha dlážkovica, kotolňa s kotlom na plyn, 2x izba - podlaha betón, kuchyňa prechodná do špajze a kúpeľne s WC. Z chodby je možný výstup priamo do záhrady. K domu patria aj hospodárske priestory. Plocha: úžitková 90m2, pozemku 563m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa - nutnosť prečistiť. Odpad trativodom. Výhody: tiché prostredie. Cena 42 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...