Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Kancelárske priestory v blízkosti Starého mesta

Komerčné priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-87 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bazová
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
96 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-87

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Bazovej ulici v Bratislave. Nachádzajú sa na druhom poschodí trojpodlažnej budovy. 96 m2 priestor tvoria miestnosti  (1 miestnosť 15 m2, dve cca 40 m2 ) a vchodovej časti. Na poschodí v spoločných priestoroch je plne vybavená kuchynka a toalety. Miestnosti sú klimatizované, v budove je výťah, internetová prípojka (optický kábel Orange). Možnosť beproblémového parkovania na dvore, 24 h prístup, výborná dostupnosť MHD aj občianska vybavenosť (reštaurácie, kaviarne, City Business Center...). Priestory sa ponúkajú nezariadené, cena: 7,29 €/m²/mesiac + 200,- €.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...