Real estate
( nájdených 
690
 realít z celkom 690 )

Kancelársky priestor na Ivanskej ceste

Komerčné priestory
cena: 437,- €/mesiac
ID: LS-KP-88 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Ivanská cesta
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
39 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-88

Ponúkame na prenájom v novostavbe na Ivanskej ceste kancelársky priestor o rozlohe 39 m². Nachádza sa na 2. poschodí, prístup je schodiskom aj výťahom. Vstupuje sa prostredníctvom vlastnej čipovej karty. Budova je chránená kódovacím systémom a bezpečnostnými kamerami. Kódovanie sa spúšťa automaticky po 20:00 h, majitelia karty majú prístup neobmedzený. Podlahu miestnosti pokrýva koberec, súčasťou jej výbavy je klimatizačné zariadenie, vonkajšie žalúzia, internetová prípojka, led osvetlenie. Miestnosť má vlastný merač el. energie. Spoločne s ďalšími dvomi miestnosťami na poschodí sú k dispozícii pánske a dámske toalety. Cena 436,58 €/mesiac + DPH zahŕňa podiel na údržbe spol. priestorov, vodu a teplo. Záloha na elektrickú energiu je 20,- € (preplatok sa vracia), parkovacie miesto: 35,- €


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...