Real estate
( nájdených 
666
 realít z celkom 666 )

Pozemok Norovce

Pozemky
cena: 27.000,- €
ID: LK8 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Norovce
Ulica:
Ticha
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
2585 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
pri pozemku
Plyn:
pri pozemku
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
LK8

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Norovce. Rozloha pozemku je 2585m2 (23m x 112m). Pozemok je mierne svahovitý a vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická a plynová prípojka.Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Obec Norovce je vzdialená 12km od okresného mesta Topoľčany a 18 km od mesta Partizánske

    Cena 27 000 €


Maklér:

makler
Lenka Kovačiková
0948904022
kovacikova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...