Real estate
( nájdených 
659
 realít z celkom 659 )

Dom na Dobrej vode pre oddych i podnikanie

Domy a vily
cena: 151.500,- €
ID: LS-RD-14 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Dobrá Voda
Ulica:
bez názvu
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
140 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-14

V malebnej dedinke Dobrá Voda v Malých Karpatoch (20min od Trnavy), ponúkame na predaj rodinný dom vytvorený pre náročnú rodinu, ktorá hľadá v podhorskom prostredí dokonalý relax a oddych.. Zariadenie interiéru v ambientnom štýle spĺňa náročné potreby rodiny s deťmi. Vhodný je nielen na trvalé bývanie, vhodný je aj pre osoby s investičným zámerom v oblasti cestovného ruchu. V súčasnej dobe sa využitia  na prenájom krátko i strednodobí oddych domácej i zahraničnej klientele. Kúrenie je plynové, v spoločenskej miestnosti sa nachádza kozub. Zariadenie spĺňa všetky potreby modernej domácnosti. Krytá terasa okrem sedenia ponúka relax v jacuzzi, v záhrade sa nachádza prírodná skalka s jazierkom. Garáž ocenia najmä milovníci motoriek. Predajná cena 151.500,- € je už započítaný rezervačný poplatok.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...