Real estate
( nájdených 
405
 realít z celkom 405 )

Polyfunkčný objekt pod Karlštejnom

Komerčné objekty
cena: 410.000,- €
ID: LGKarlštejn Predaj

Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Beroun
Obec:
Karlštejn
Ulica:
centrum
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
300 m2
ID inzerátu:
LGKarlštejn

Ponúkame vám na predaj obchodný - polyfunčný priestor na hlavnej turistickej ulici v centre Karlštejna . Je to po kompletnej rekonštrukcii ,   zateplené  z roku 2011. Celková podlahová plocha domu je 300 m2. Dom  poskytuje priestory na bývanie ako i na podnikanie.  Má dve podlažia , prízemie je obchodný priestor , na poschodí  je priestor na bývanie . Súčasťou prízemia je i  je samostatná garáž. Do domu sú dva vstupy . Celá budova je snímaná kamerovým systémom. Nízke mesačné náklady , výborná frekventovaná poloha . Tento objekt ponúka široké využitie napríklad  obchod, restaurácia , bar.  Plocha: úžitková 300m2, zastavaná 300m2, pozemku 155m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...