Real estate
( nájdených 
665
 realít z celkom 665 )

PREDAJ: Obchodný priestor 85,5m2, Nové Mesto, Robotnícka ul.

Komerčné priestory
cena: 149.000,- €
ID: LCrobot Predaj

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Robotnícka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
86 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LCrobot

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor, Bratislava-Nové Mesto, Robotnícka. Plocha: úžitková 86m2. Nachádza sa na prízemí, vstup z ulice, presklené výklady. Podlaha: mramor. Okná: hlinníkové. Hlavný obchodný priestor + zázemie (sklad, kancelária, toaleta, pred rekonštrukciou boli toalety 2). Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. (2018). Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Cena 149 000 € +DPH. Parkovanie vo dvore. Možnosť predaja aj s existujúcim nájomcom. Bez tiarch.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...