Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Dom vo Voderadoch pre viacgeneračnú rodinu, alebo podnikanie

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LS-RD-03 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Voderady
Ulica:
neudávaná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
318 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-03

V obci Voderady je v ponuke dom vhodný pre viacgeneračnú rodinu alebo pre rodinu so zámerom prevádzkovať v ňom malovýrobu, (cukráreň, pekáreň, výrobu mäsových výrobkov, drobnú remeselnícku výrobu). Trojpodlažný dom pozostáva má 1 PP cca 200 m2 so sociálnym zázemím, obytná plocha horných podlaží je 117,60 m2. Na pozemku sa nachádza prístavba s kompletným napojením inžinierskych sietí. Dom je vrátane interiéru  precízne zrealizovaný z kvalitných materiálov – pri oknách, dverách, nábytku, schodoch alebo podlahách nie je použitá žiadna drevotrieska, či imitácia prírodných materiálov. Majiteľ všetko vyrobil vlastnoručne z dreva (nábytok, okná, dvere schody). Záujem má komunikovať len so serióznym záujemcom. Cena  dohodou.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...