Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Dom vo Voderadoch pre viacgeneračnú rodinu, alebo podnikanie

Domy a vily
cena: dohodou
ID: LS-RD-03 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Voderady
Ulica:
neudávaná
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
318 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-RD-03

V obci Voderady je v ponuke dom vhodný pre viacgeneračnú rodinu alebo pre rodinu so zámerom prevádzkovať v ňom malovýrobu, (cukráreň, pekáreň, výrobu mäsových výrobkov, drobnú remeselnícku výrobu). Trojpodlažný dom pozostáva má 1 PP cca 200 m2 so sociálnym zázemím, obytná plocha horných podlaží je 117,60 m2. Na pozemku sa nachádza prístavba s kompletným napojením inžinierskych sietí. Dom je v rátane interiéru  precízne zrealizovaný z kvalitných materiálov – pri oknách, dverách, nábytku, schodoch alebo podlahách nie je použitá žiadna drevotrieska, či imitácia prírodných materiálov. Majiteľ všetko vyrobil vlastnoručne z dreva (nábytok, okná, dvere schody). Záujem má komunikovať len so serióznym záujemcom. Cena  dohodou.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

ID: LS-RD-12 Predaj

Atraktívny bungalov s nádychom pohody

Atraktívny bungalov s nádychom pohody

Ponúkame v Trnave "Za traťou" na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu - bungalov so samostatne stojacou garážou. Nachádza sa v tichom prostredí mimo hlavnej cesty, na pozemku s výmerou 585 m2. Úžitková plocha domu je 120 m2 a predáva sa kompletne zariadený. Dispozičné členenie vnútorných priestorov: vstupná chodba, obývacia izba s kozubom zn. SPARTHERM s východom na krytú terasu, jedáleň, otvorená kuchyňa s komorou, tri spálne, kúpelňa s WC. Dom je zateplený, dvojsklené výplne otvorov sú eurookná, podlaha pri väčšine priestorov je plávajúca okrem kúpeľne a garáže, kde sa použila dlažba. Podkrovie domu a garáž možno využiť ako úložný priestor. Parkovanie MV je okrem garáže zabezpečené pri dome ďalšími dvomi parkovacími miestami. Dom je napojený na všetky IS, podlahové kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom zn. GEMINOX. Dom disponuje poplašným zabezpečovacím systémom, napojený je na optickú sieť SWAN. Súčasťou domu krásna záhrada s množstvom zelene zabezpečujúcou dostatok súkromia voči blízkemu okoliu, o sviežu zeleň sa stará automatický zavlažovací systém. V záhrade je bazén, slnečná terasa, ďalšia krytá terasa, pod ktorou sú zabudované nádrže na zber dažďovej vody a studňa. Príjemnú atmosféru vo večerných hodinách jej dodáva záhradné osvetlenie. Cena 301 500 € vrátane rezervačného poplatku.

301 500,- €
1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...