Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

ZNÍŽENÁ CENA Na predaj priemyselná budova v Partizánskom

Komerčné objekty
cena: 52.000,- €
ID: TB643 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
65 m2
ID inzerátu:
TB643

Ponúkame Vám na predaj priemyselnú budovu v Partizánskom v areáli závodu. Budova má 2 miestnosti, kúpeľňu so sprchou, umývadlom a samostatné WC. Pri budove je priestor ohradený múrom o veľkosti cca 90 m2 okolo ktorého sú v zemi základy na ktoré sa dá postaviť ďalšia budova. Pri budove sa dá parkovať. Celková rozloha pozemku aj vrátane pod budovou a ohradeným priestorom je 556 m2. Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...