Real estate
( nájdených 
673
 realít z celkom 673 )

Zariadená kancelária 29m2, Líščie Nivy, Ružinov

Komerčné priestory
cena: 8,- €/m2/mesiac
ID: LC225zar Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Líščie nivy
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
29 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LC225zar

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu na 1.poschodí v administratívnej budove, Bratislava-Ružinov, Líščie Nivy. Plocha: úžitková 29m2. Spoločné toalety a kuchynka na chodbe. Cena 7 €/m2/mes + služby a energie 2,50e/m2/mes. Prenájom zariadenia za 10e/mes. Možnosť parkovania v areáli budovy za poplatok. Výborná občianska vybavenosť a dopravné spojenie. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...