Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Kancelárske priestory v bezprostrednom dosahu nákupného centra

Komerčné priestory
cena: 11,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-90 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Pestovateľská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
26 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-90

Ponúkame na prenájom dve kancelárske miestnosti  o veľkosti 26,2 m² na Pestovateľskej ulici. Internet  (Telekom) je možný cez prenajímateľa, voľba iného providera je vecou nájomníka. Viazanosť: minimálne 1 rok, výpovedná lehota: 3 mesiace, depozit vo výške jednomesačného nájmu. Cena: 10,50 €/m² + DPH zahŕňa energie + údržbu spol. priestorov,

parkovanie 20,- €/mesiac. Voľné okamžite.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...