Real estate
( nájdených 
671
 realít z celkom 671 )

Sklad (400 m²) na prenájom v Trnave

Komerčné priestory
cena: 4,- €/m2/mesiac
ID: LS-SP-49 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
400 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-49

Ponúkame v Trnave na prenájom skladový priestor o výmere 400 m², nachádza sa v blízkosti severného obchvatu mesta. Výška stropu je 4 m vstupná brána roletová, šírka  štandardná garážová, parkovanie bezproblémové, prístup vhodný aj pre kamióny. Objekt je zabezpečený kamerovým a poplašným systémom, k dispozícii je nakladacia rampa. Cena 3,50 €/m²/mesiac vrátane energie + DPH. Voľné okamžite.

K dispozícii je aj  8 m² kancelária/sklad v administratívnej časti so sprchovým kútom. Spoločné sú WC a kuchynský kút. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...