Real estate
( nájdených 
687
 realít z celkom 687 )

Na prenájom skladov v Trnave v celku i jednotlivo

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LS-SP-48 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
10365 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-SP-48

V Trnave, v priemyselnej zóne, s rýchlym napojením na rýchlostnú komunikáciu R1 smer Nitra s napojením na diaľnicu D1 (Bratislava – Žilina) ponúkame od 1. 11. 2018 na prenájom skladové a administratívne priestory o celkovej výmere 2635 m², ktoré sa nachádzajú v areáli veľkom 10365 m². Skladové priestory pozostávajú z 3 hál, každá o výmere 779 m². V Administratívnej budove je v ponuke 298 m² priestor, momentálne slúži súčasným nájomníkom ako predajňa, odovzdať ho majú v podobe kancelárskych priestorov. Cena dohodou.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...