Real estate
( nájdených 
675
 realít z celkom 675 )

Jedinečný obchodný priestor uprostred hlavného mesta

Komerčné priestory
cena: 10,- €/m2/mesiac
ID: MV039 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Štúrova
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
600 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
MV039

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory na prvom poschodí budovy Luxor s výkladmi orientovanými na Štúrovu ulicu. Celková plocha je 600m2. Tieto priestory ponúkajú širokú škálu využitia. Sú vhodné pre zriadenie klientského centra, reštaurácie, fitness, kasíno či bowling. Atraktivita tohto miesta spočíva najmä v jeho polohe, keďže sa nachádza v úplnom centre Bratislavy a je vynikajúco dostupné MHD z rôznych častí mesta. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Budova je napojená na pult centrálnej ochrany. K výhodám neodmysliteľne patrí pekný výhľad. Cena je 10 €/m2/mesiac+ 1,5€/m2/mesiac energie+ 2€/m2/mesiac správa budovy+ DPH. Voľné ihneď! Províziu neplatíte.


Maklér:

makler
Mgr. Michaela Vašová
0904846245
vasova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...