Real estate
( nájdených 
429
 realít z celkom 429 )

Klub 600m2 v centre mesta - v stave holopriestor

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 15,- €/m2/mesiac
ID: MV041 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
600 m2
ID inzerátu:
MV041

Ponúkame Vám na prenájom suterénne priestory pripravené pre novú prevádzku - v stave holopriestor - Staré Mesto. Úžitková plocha 600m2 na 1pp. Predošlé typy prevádzok: nočný klub, reštaurácia. Celá budova je napojená na pult centrálnej ochrany. Energetický certifikát B. Cena 15 €/m2/mesiac+ 2,5€/m2/mesiac správa+ energie podla spotreby + DPH. Voľné ihneď, províziu neplatíte! Pre bližšie info kontaktujte makléra.


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...