Real estate
( nájdených 
693
 realít z celkom 693 )

Klub v centre mesta

Komerčné priestory
cena: 15,- €/m2/mesiac
ID: MV041 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
600 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
MV041

Ponúkame Vám na prenájom pivničné priestory v bratislavskom Starom Meste. Úžitková plocha je 600m2. O poschodie nižšie sa nachádza ďalších 600m2. Je možné prenajať si obe tieto podzemné podlažia súčasne. V minulosti tu fungoval nočný klub, predtým reštaurácia, čo znamená že priestory sú svojim vybavením využiteľné na viacero účelov. Celá budova je napojená na pult centrálnej ochrany. Cena 15 €/m2/mesiac+ 1,5€/m2/mesiac energie+ 2€/m2/mesiac správa budovy+ DPH. Voľné ihneď, províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...