Real estate
( nájdených 
657
 realít z celkom 657 )

Rodinný dom v Malých Bieliciach na predaj!

Domy a vily
cena: 112.000,- €
ID: MI 1977 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
vo výstavbe
Podlahová plocha:
90 m2
Plocha pozemku:
854 m2
Energ. certifikát:
neuvedené
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MI 1977

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný dvojpodlažný rodinný dom v obci Malé Bielice.  Na prvom podlaží je moderne dispozične prepojená obývacia časť s kuchynskou časťou, so špajzou, s kuchyne možnosť východu na terasu, ktorú treba vybudovať, menšia kúpeľňa a technická miestnosť, na druhom poschodí je detská izba a spálňa, kúpeľňa a východ na priestrannú terasu. Súčasťou domu je garáž. Časť domu pod garážou je podpivničená. V dome je potrebné dokončiť sanitu a obklad v oboch kúpelniach. Dom je zateplený. 


Maklér:

makler
Monika Ištvánová
0915336710
istvanova-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...