Real estate
( nájdených 
656
 realít z celkom 656 )

Prenájom zabehnutého kaderníctva v Ružovej Doline.

Komerčné priestory
cena: 1.600,- €/mesiac
ID: DS11 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Mliekárenská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
62 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS11

Ponúkame Vám na prenájom kaderníctvo v  Bratislave-Ružinove, nachádzajúce sa na prízemí obytného komplexu ROZADOL s úžitkovou plochou 62m2. Prevádzka je optimálne situovaná na rohu prízemia obytného komplexu, s orientáciou výkladov na hlavnú ulicu aj do vnútra bloku - parku. Prevádzka kaderníctva vznikla v roku 2006. Zrekonštruovaná bola v roku 2016. Prevádzka má 3 pracovné kreslá, 2 umývacie boxy, zázemie pre pracovníkov, čakaciu zónu pre zákazníkov, recepciu, kuchynský kút s kávovarom, WC, práčku. Prevádzka je vybavená 2 infražiaričmi a vysávačom na vlasy. Priestor je klimatizovaný, Wi-fi, internet. Kaderníctvo má cca 180 existujúcich zákazníkov. Cena prenájmu 1600€ aj s energiami. Voľné od 1.12.2018.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6 7

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...