Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Na predaj veľký 6 -izbový dom vo Veľkých Bieliciach

Domy a vily
cena: 110.000,- €
ID: TB645 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
6
Podlahová plocha:
160 m2
Plocha pozemku:
857 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
áno
Loggia:
nie
Terasa:
áno
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
TB645

Ponúkame Vám na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom v Partizánskom časť Veľké Bielice. Celková rozloha pozemku je 857 m2. Dom má 3 podlažia. 1. podlažie sú pivničné priestory so 4 miestnosťami a 1 kotolňou a chodbou. Dispozícia 2. podlažia: 3 izby (obývacia izba, spálňa a 1 menšia izba), predsieň, chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa a samostatné WC. Dispozícia 3. podlažia: 3 izby, komora, balkón, terasa. Strecha škrídla a latky menené v 80-tych rokoch, na kúpeľni menené plastové okno, menený kotol cca v roku 2005. Inak je dom v pôvodnom ,a le zachovalom stave. Vrchné podlažie bez vyvedených radiátorov. Na pozemku murovaná garáž s montážnou jamou. Kopaná studňa na polievanie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...