Real estate
( nájdených 
583
 realít z celkom 583 )

Prenájom kancelárií na Komárňanskej ulici.

Komerčné priestory
cena: 9,- €/m2
ID: DS13 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Komárňanská
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
240 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS13

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie  v Bratislave-Ružinove na Komárňanskej ulici. Úžitková plocha 240m2. Dvojpodlažná novostavba bola postavená v r. 2015. Budova je vybavená el. podlahovým vykurovaním, otváravými oknami s vonkajšími žalúziami. Priestor je klimatizovaný. Možnosť variabilnej úpravy priestoru sádrokartónovými priečkami. Priestor budovy je zabezpečený kamerovým systémom. Možnosť parkovania v areály. Jednoduchý prístup k diaľnici. Cena prenájmu 8,50€/m2 + energie. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...