Real estate
( nájdených 
659
 realít z celkom 659 )

Objekt Veľké Ripňany na predaj

Komerčné objekty
cena: 44.000,- €
ID: LGobjripn Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Veľké Ripňany
Ulica:
tichá
Kategória:
Komerčné objekty

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
80 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LGobjripn

Ponúkame Vám na predaj objekt  vo Veľkých Ripňanoch vhodný na podnikanie , či už ako predajňa alebo skladový priestor , v prípade potreby možné preklasifikovať na rodinný dom . Je po rekonštrukcii postavený na pozemku o rozlohe 175 m2 s úžitkovou plochou  80m2 . Stavba je postavená z pálenej tehly , kompletne odizolovaná , nové podlahy v dome , nové stierky . Vykurovanie výkonnou klimatizáciou. Dom je dispozične riešený : vstupná miestnost o rozlohe 60 m2, ďalšia miestnost je o rozlohe 20 m2, + sociálne zariadenie .
Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, obchod, MHD. Cena 44 000 €


Maklér:

makler
Lucia Guliková
0907645546
lucia-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...