Real estate
( nájdených 
637
 realít z celkom 637 )

RD v tichej lokalite - Šišov

Domy a vily
cena: 65.000,- €
ID: DZsis001 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Bánovce nad Bebravou
Obec:
Šišov
Ulica:
tichá
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
pôvodný stav
Počet miestností:
7
Podlahová plocha:
300 m2
Plocha pozemku:
765 m2
Energ. certifikát:
G
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DZsis001

Predám veľký rodinný dom v obci Šišov, vzidalenej cca 12 km od Bánoviec a 12 km od Topoľčian. Dom postavený z tehly a kvádra v roku 1978 leží na trávnatom pozemku s rozlohou 7,6 ár. V dome sú dve nadzemné podlažia a suterén. V suteréne sa nachádza garáž, kotolňa s liat kotlom na tuhé palivo, plynový kotol a bojler obojživelník, dalej dielňa a práčovňa s vaňou a samostatným WC. Vstup do suterénu je aj priamo z domu aj z vonku. Na prvom NP sa nachádza vstupná chodba, veľká obývačka s otvoreným krbom, kuchyňa so špajzou a dve izby. Na druhom NP sa nachádza tiež veľká otvorená obývačka, 3 izby a kúpeľňa s WC. Plocha: úžitková 300m2, podlahová 300m2, zastavaná 110m2, pozemku 765m2, pivnice 100m2. Podlaha: betón, PVC. Steny: omietky. Okná: drevenné dvojsklo - zachovalé. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Konštrukcia objektu: zmiešaná tehla - kváder. Kúrenie: centrálne, krb. Rovná strecha. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod. Voda v dome je z vlastnej studne. Odpad: žumpa.Výhody: slnečný, tiché prostredie, škola, škôlka, lekár, zubár, lekáreň.   Cena 65 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...