Real estate
( nájdených 
600
 realít z celkom 600 )

Predaj pozemku v Senici

Pozemky
cena: 35,- €/m2
ID: DSP05 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Čáčov
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
4178 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP05

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 4178 m2 v zastavanej časti mesta Senica - časť Čáčov. Pozemok je zatrávnený, rovinatý. V časti pozemku od hl. cesty sa nachádza starší rod. dom, ktorý je už neobývateľný. Pred týmto domom sa nachádzajú inžinierske siete ( plyn, voda, elektrina, kanalizácia)  Cena 149.200,- €/m2.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...