Real estate
( nájdených 
694
 realít z celkom 694 )

Prenájom kancelárie v Lamači

Komerčné priestory
cena: 990,- €/mesiac
ID: DS14 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Lamač
Ulica:
Povoznícka
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
105 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DS14

Ponúkame Vám na prenájom v  Bratislave-Lamači,elegantnú, zariadenú kanceláriu v prízemí novostavby rodinného domu. Plocha: úžitková 105m2. Priestor je rozdelený na kancelársku časť 41,9m2 a zasadačku 24,6 m2, príručný sklad 6,5 m2, samostatné WC pre pánov aj dámy a menší kuchynský kút. Okná plastové, na podlahe dlažba, vykurovanie podlahové. Priestor je zabezpečený alarmom. K dispozícii je aj garáž vedľa vchodu. Možnosť parkovania pred budovou. V prípade špeciálnych požiadaviek na úpravy a prevádzku priestoru je nožné sa dohodnúť individuálne. Zastávka MHD cca 300 m. Výhoda: Dobrá dostupnosť diaľnice, tiché prostredie. Cena prenájmu 990€/mes.+ energie. Províziu neplatíte. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...