Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Na predaj rodinný dom v obci Osľany.

Domy a vily
cena: 42.000,- €
ID: PM 9805 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Prievidza
Obec:
Oslany
Ulica:
neuvedená
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
1493 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Energ. certifikát:
Nemá
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
PM 9805

Znížená cena. Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Osľany, v ktorom prebieha rekonštrukcia : nové rozvody, vodoinštalácia, elektroinštalácia, znížené stropy, okná plastové, nové radiátory, kotol na pevné palivo, boijler. Vhodné na chatu, ale aj na trvalé bývanie.  TREBA VIDIEŤ.


Maklér:

makler
Mária Pihíková
0917410211
maria-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...