Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Na predaj alebo prenájom budova - reštaurácia v Chynoranoch

Hotely a reštaurácie
cena: dohodou
ID: TB656 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Chynorany
Ulica:
Neuvedená
Kategória:
Hotely a reštaurácie
Druh:
reštaurácia

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
200 m2
Energ. certifikát:
Nemá
ID inzerátu:
TB656

Ponúkame Vám na predaj reštauráciu v obci Chynorany okres Partizánske aj so zariadením. Budova sa dá využiť aj na iné komerčné účely ako sú  kancelárie, firmu, obchod, ambulanciu a podobne. Reštaurácia je schopná prevádzky. Dispozičné riešenie: kuchyňa s pecou na pizzu, chladiarensky box, zeleninový sklad, šatňa pre personál s WC, ďalej 2 veľké miestnosti (jedna fajčiarska s klimatizáciou a odsávaním s rozmermi 6 x 4 m a druhá nefajčiarska s rozmermi 6,5 x 4 m), predsieň, bar, zakrytá terasa, 2 x sociálne zariadenie a  vonkajší malý sklad. Budova je situovaná kúsok od centra obce, dobrý prístup. Vonku sa nachádza parkovisko osvetlené parkovisko. V budove sú zavedené všetky inžinierske siete: plyn voda. elektrina a kanalizácia. Kúrenie zabezpečené plynovým kotlom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82. 


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...