Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

Predaj rodinného domu za cenu pozemku v Šaštíne-Strážach

Pozemky
cena: 31.000,- €
ID: DSP09 Predaj

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Šaštín-Stráže
Ulica:
M. R. Štefánika
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
0 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
DSP09

Ponúkame Vám na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v  Šaštíne-Strážach. Pozemok je na miernom svahu. Nachádza sa na ňom neobývateľný starší rodinný dom. Všetky prípojky inžinierskych sietí sú na pozemku. Z toho elektrina a voda sú priamo v dome.  Celková plocha pozemku je 917 m2. Z toho je 252 m2 zastavaná plocha a nádvorie. Predajná cena 31 000 €. Bližšie informácie na č. 0905 552 697.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...