Real estate
( nájdených 
676
 realít z celkom 676 )

Na predaj pozemok v Partizánskom

Pozemky
cena: 11,- €/m2
ID: TB660 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Partizánske
Kategória:
Pozemky

Plocha pozemku:
10000 m2
Vodovod:
neuvedené
Elektrina:
neuvedené
Plyn:
neuvedené
Kanalizácia:
neuvedené
Dátová prípojka:
neuvedené
ID inzerátu:
TB660

Ponúkame Vám na predaj pozemok v k. ú, Žabokreky nad Nitrou v priemyselnom parku mesta Partizánske. Prístupová cesta asfaltová a okolo pozemku spevnená, siete neďaleko pozemku. Pozemok je pri frekventovanej štátnej hlavnej ceste smer Topoľčany - Partizánske - Prievidza. Pozemok je vhodný na vybudovanie haly, skladových priestorov, výrobných priestorov a podobne, je súčasťou priemyselného parku. Cena 11,- €/m2. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na 0908 22 44 82 alebo bernat-ZVNC-mgreal.sk


Maklér:

makler
Tibor Bernát
0908224482
bernat-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...