Real estate
( nájdených 
645
 realít z celkom 645 )

REZERVOVANÉ! Na predaj 5i rodinný dom 8km od Topoľčian, obec Nadlice

Domy a vily
cena: 75.000,- €
ID: MN603 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Obec Nadlice
Kategória:
Domy a vily

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:
5
Podlahová plocha:
123 m2
Plocha pozemku:
746 m2
Energ. certifikát:
G
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
garáž
ID inzerátu:
MN603

Na predaj päťizbový rodinný dom 8 km od mesta Topoľčany, obec Nadlice okres Partizánske. Je to prízemný dom postavený z pálenej tehly. Strecha je sedlová, strešná krytina pálená škridla. Podlahová plocha domu je 123 m2. Je čiastočne zrekonštruovaný a je vo veľmi dobrom stave. Dispozične je riešený nasledovne: 4x samostatná izba, centrálna hala, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa, samostatné WC, predsieňová miestnosť s v východom do záhrady. V izbách sú drevené parkety, v hale a v kuchyni je betónová podlaha a linoleum. Čiastočná rekonštrukcia bola spravená pred dvomi rokmi, boli vymenené plastové okná a nové vnútorné omietky. Kúpeľňa a WC sú v pôvodnom stave. Kúrenie je zabezpečené centrálnym elektrickým kotlom v kombinácii s kotlom na pevné palivo. Dom je pripojený na elektriku, voda je z verejného vodovodu, odpad je riešený do žumpy. Je čiastočne podpivničený a v pivnici sa nachádza vlastná studňa, ktorú je možné pripojiť k vnútorným vodovodným rozvodom. K domu patrí samostatná murovaná garáž, samostatná hospodárska budova a dreváreň na pevné palivo. Pozemok má výmeru 746 m2. Internetové pripojenie bude možné cez optický kábel. Bližšie informácie na tel. č. 0917 643 330.


Maklér:

makler
Ing. Michal Naňo
0917643330
nano-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...