Real estate
( nájdených 
675
 realít z celkom 675 )

Garsónka po rekonštrukcii - sídlisko F

Byty
cena: 34.000,- €
ID: dzgarsonFko2 Predaj

Kraj:
Nitriansky kraj
Okres:
Topoľčany
Obec:
Topoľčany
Ulica:
Fko
Kategória:
Byty
Druh:
Garsónka

Podlahová plocha:
19 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Na poschodí:
5
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
dzgarsonFko2

Ponúkam Vám na predaj garsónku v meste Topoľčany, sídlisko Fko. Plocha: úžitková 19m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 7 s výťahom. Je po rekonštrukcii - plastové okná, nová linka, elektro a vodoinštalácia, plávajúce podlahy. Bytový dom je zateplený. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Cena 34 000 €


Maklér:

makler
Dagmar Zimová
0905479602
dada-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...