Real estate
( nájdených 
450
 realít z celkom 450 )

Prenájom obchodé priestory 3 x 140m2 + sklad, Račianska ul. (pri Figare)

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 12,- €/m2/mesiac
ID: LC999847 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Račianska
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
423 m2
ID inzerátu:
LC999847

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory, Bratislava-Nové Mesto, Račianska (pri Figare). Plocha: úžitková 3x140m2, možnosť prenájmu skladu 180 m2. Nachádza sa na prízemí so samostatným vstupom. K dispozícii je optický kábel a štruktúrovaná kabeláž., server a DSL tel. linky neobmedzený počet. Priestory sú plne klimatizované.  Priestor je výborne dostupný z ulice. . Možnosť umiestnenia reklamy, výklad. Cena 12€/m2/mesiac + služby a energie + dph. Voľný od  1.12.2018. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...