Real estate
( nájdených 
675
 realít z celkom 675 )

PRENÁJOM: Obchodné priestory 111m2, Krížna ul. (pri Steine), Staré mesto

Komerčné priestory
cena: dohodou
ID: LCkriznaj Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Krížna
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:
2
Podlahová plocha:
111 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
LCkriznaj

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor, Bratislava-Staré Mesto, Krížna ul.. Nachádza sa na prízemí s výkladmi, samostatný vstup z ulice aj z dvora, možnosť zásobovania cez zadný vchod. Vhodné pre administratívu, predajńu, lekáreň, a pod. Plocha: úžitková 111m2, z toho veľká miestnosť 95m2, menšie 4,2m2 a 7,61m2 + sociálne zariadenie (sprchový kút a wc). Podlaha: dlažba. Okná: plastové, hliníkové. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Alarm, telefónna linka. Cena a bližšie info v RK. 


Maklér:

makler
Mgr. Liliana Čerteková
0907417900
liliana-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...