Real estate
( nájdených 
453
 realít z celkom 453 )

Priestory na prenájom, 190 m2 neďaleko OC Polus City Center

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.300,- €/mesiac
ID: DS15 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Záborského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
190 m2
ID inzerátu:
DS15

Ponúkame Vám na prenájom v Bratislave v časti Nové Mesto, kancelárske priestory, prípadne kancelárie s možnosťou ubytovania zamestnancov, alebo len čisto na ubytovacie účely v kompletne zrekonštruovanom dvojpodlažnom rodinnom dome neďaleko OC Polus City Center s  úžitkovou plochou 190 m2 . V prízemí domu sa nachádzajú tri menšie kancelárie, vstupná hala, recepcia, kuchynka a kúpeľňa s WC. V podkroví je priestranný, klimatizovaný, open-space atelier s priamym vstupom na veľkú terasu. Pod domom sa nachádza štýlová pivnička. V dome sú plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy a ústredné vykurovanie. Priestor je zabezpečený pohybovými senzormi a alarmom. Pripojenie na pult centrálnej ochrany. Výhoda: Možnosť bezplatného parkovania pred domom cca 10 áut. Výborná dostupnosť centra mesta a diaľnice. Neďaleko zastávka MHD. Cena prenájmu 1300€/mes. + energie 120€/mes. Upratovanie,odvoz odpadu  a technické služby na náklady prenajímateľa. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...