Real estate
( nájdených 
503
 realít z celkom 503 )

Kancelárske priestory na Rožňavskej

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 6,- €/m2/mesiac
ID: LS-KP-94 Prenájom

Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Rožňavská
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
248 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-94

Ponúkame na prenájom kancelárske  priestory s celkovou plochou 248 m2 v administratívnej budove. Možno ich prenajať v celku (7 miestností) alebo rozdelene - 5 miestností sa samostatnými vstupmi a vzájomne prepojenými prechodovými dverami, dvomi prepojenými kanceláriami a jednou samostatnou. Miestnosti sú klimatizované, vybavené internetovými prípojkami, podlahy  sú laminátové, v zadnej miestnosti je prípojka na kuchynskú linku. Miestnosti možno prenajať aj so zariadením. Administratívna budova v vlastným parkoviskom sa nachádza vo lokalite s dobrou dostupnosťou autom aj MHD, chránená je kamerovým systémom a vlastnou ochranou. V objekte je možnosť závodného stravovania. Cena 6,- Eur/mesiac/1m2 + energie + DPH.


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...