Real estate
( nájdených 
488
 realít z celkom 488 )

Obchodný priestor 60 m2 v centre Trnavy.

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 480,- €/mesiac
ID: DS-OPTT-20 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Vajanského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
60 m2
ID inzerátu:
DS-OPTT-20

Ponúkame na prenájom od 1.1.2021 obchodný priestor o celkovej výmere 60 m2. Nachádza sa v prízemí administratívnej budovy s vchodom priamo z ulice aj z vnútra budovy. Priestor je klimatizovaný. WC a kuchynka v spoločných priestoroch. Možnosť odkúpenia zariadenia, ktoré je vyrobené na mieru za cenu 3000€, alebo odkúpenia zariadenia aj s tovarom za 15000€. Momentálne je priestor využívaný ako bezobalová predajňa potravinárskeho tovaru. Cena prenájmu 480€/mes. bez DPH + 180€/mes. energie bez DPH. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...