Real estate
( nájdených 
658
 realít z celkom 658 )

Kancelárske priestory v centre Trnavy

Komerčné priestory
cena: 200,- €/mesiac
ID: LS-KP-95 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
25 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-KP-95

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory rôznych veľkostí v administratívnej budove v centre mesta. Nachádzajú sa na prízemí: 24,8 m² s umývadlom, cena: 200,- €/ m²/mesiac + energie 74,- €/mesiac + DPH a miestnosť so vstupnými dverami z ulice, ktorý možno využiť aj ako obchodný priestor o veľkosti 60 m², cena: 480,- €/m²/mesiac + energie 150,- €/mesiac + DPH

Na II. poschodí sú v ponuke kancelárie o veľkosti: 21m², cena: 145,- €/ m²/mesiac + energie 65,- €/mesiac + DPH; 21,6 m², cena: 150,- €/ m²/mesiac + energie 65,- €/mesiac + DPH a prechodná dvoj-kancelária z bezpečnostnými dverami s prípojkou na vodu, veľkosť 50,4 m², cena: 350,- €/m²/mesiac + energie 150,- €/mesiac + DPH.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...