Real estate
( nájdených 
693
 realít z celkom 693 )

Priestor vhodný na prevádzkovanie pohostinných služieb

Komerčné priestory
cena: 770,- €/mesiac
ID: LS-OP-18 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
neuvedené
Kategória:
Komerčné priestory

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
97 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-18

V centre Trnavy ponúkame na prenájom 96,6 m² priestor vhodný na prevádzkovanie kaviarne, vinárne, cukrárne, rýchleho občerstvenia..., vybavený je barovým pultom, miestnosťou obloženou keramickými obkladačkami, dvomi toaletami malým skladom, vstup je od ulice i z vnútra budovy (pre zamestnancov), cena: 770,- €/m²/mesiac + energie 240,- €/mesiac + DPH + spotreba vody a elektriky podľa podružných meračov.


Maklér:

makler
Mgr. Ľuboš Šimončič
0903 771 670
simoncic-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5 6

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...