Real estate
( nájdených 
585
 realít z celkom 585 )

Kancelárske priestory v centre Trnavy

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 7,- €/m2/mesiac
ID: LS-OP-17 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Trnava
Obec:
Trnava
Ulica:
Vajanského
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
71 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
LS-OP-17

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Vajanského ulici. Priestor sa skladá s dvoch kancelárií o veľkosti 50 m2 a 21m2. Kancelárie sa nachádzajú na 2.p. Vo väčšej kancelárii je aj umývadlo, toaleta a kuchynka v spoločných priestoroch. Kancelárie sa prenajímajú v nezariadenom stave. Cena prenájmu: 7 €/m2/mesiac. + 3€/m2/mes. energie bez DPH. 


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...