Real estate
( nájdených 
506
 realít z celkom 506 )

Prenájom skladových priestorov 250 m2 v Senici

Komerčné a prevádzkové priestory
cena: 1.250,- €/mesiac
ID: DSS01 Prenájom

Kraj:
Trnavský kraj
Okres:
Senica
Obec:
Senica
Ulica:
Železničná
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory

Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha:
250 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
DSS01

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v meste Senica v areály bývalých kasární s úžitkovou plochou 250 m2. Priestor je po celkovej rekonštrukcii s piatimi vstupnými bránami o rozmere 3x3 m, strecha je plechová, betónové priemyselné podlahy, presvetlený plastovými oknami, kompletne zateplený, rádiatorové vykurovanie. Do skladu je zavedená voda. Výška pri vstupných bránach je 4m, v strede skladu 4,80m, pred skladom sa nachádza rozsiahla betónová plocha o celkovej výmere 300 m2. Možnosť využitia priestoru aj na autoservis.

Celková cena prenájmu 1 250 €/mesiac + energie. Cena je bez DPH.   


Maklér:

makler
Ing. Dušan Sopóci
0905 552 697
sopoci-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...