Real estate
( nájdených 
674
 realít z celkom 674 )

Ponúkame na predaj chalupu na polo samote - Ondrášová

Chaty a rekreačné objekty
cena: 27.500,- €
ID: MP50 Predaj

Kraj:
Trenčiansky kraj
Okres:
Partizánske
Obec:
Kolačno
Ulica:
Ondrášová
Kategória:
Chaty a rekreačné objekty

Stav objektu:
pôvodný stav
Podlahová plocha:
400 m2
Plocha pozemku:
0 m2
Balkón:
nie
Loggia:
nie
Terasa:
nie
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
MP50

Ponúkame Vám na predaj chalupu na polo samote v krásnom prostredí v obci Kolačno časť  Ondrášová. V pôvodnom stave , má dve izby a kuchyňu . Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: krb. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Chalupa nemá IS . Mierne svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, v okolí len traja susedia. Cena 27 500 €


Maklér:

makler
Maroš Pihik
0917437582
maros-ZVNC-mgreal.sk


Podobné nehnuteľnosti

1 2 3 4 5

O nás

MG real je realitná kancelária, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, ako aj samotný obchod s nehnuteľnosťami. Spoločnosť MG real, s.r.o. vznikla v roku 2008, čo predurčuje spoločnosť za odborníka s patričnými skúsenosťami na trhu s predajom realít.  Byty, domy, pozemky, ako aj nebytové komerčné priestory a to kancelárie, haly, sklady, obchodné priestory, toto všetko predstavuje portfolio realitnej kancelárie MG real. 


Makléri realitnej kancelárie MG real sú progresívne vyvíjajúci sa tím ľudí, ktorých filozofia obchodu s nehnuteľnosťami je založená na priateľských a zároveň profesionálnych vzťahoch, čím dokážeme bližšie spoznať potreby a požiadavky klientov a na základe toho vieme dodať požadované služby.
 

Viac ...